Obserwatorzy

wtorek, 29 grudnia 2015

Gorący przedświąteczny czas ...

I u mnie jak u wielu z Was działo się wiele. Niestety trudno połączyć pracę zawodową z hobby i blogowaniem. Zawsze coś musi ucierpieć. W tym wypadku padło na blogowanie. Sporo miałam pracy przed świętami ale znalazłam też trochę czasu na przyjemności ...

I tak, choć za oknem była wiosna to w Pracowni przyprószyło śniegiemTo tylko niewielka porcja tego śniegu. W sumie zrobiłam 135 gwiazdek i gwiazdeczek - prawie wszystkie poszły w świat, a mi została garstka :) Ale w tym cała rzecz, żeby się dzielić. Gdybym miała jeszcze parę rąk to byłoby więcej obdarowanych, ale wiem, że w przyszłym roku kolejne gwiazdki trafią pod następne gościnne dachy :)

Spod szydełkowego śniegu przebiły się kwiatki - kolczyki :)Jak widać są niewielkich rozmiarów. To już kolejne niebieskie i pierwsze czerwone. To było specjalne zamówienie od dwóch super fajnych babeczek, którym za wszystko dziękuję :))

Powstały też karteczki ... nie wiem czy powinnam pokazywać bo planów było 1000 a czas i tak zrobił swoje ... 
A oprócz tego przygotowałam gotowe elementy do zrobienia ponad 120 bilecików do prezentów na szkolny kiermasz. Gotowe bileciki wyglądały tak (klik). Podocinałam wszystkie bazy, kartoniki, ozdoby ... miałam swój skromy udział we wspólnym przygotowywaniu ozdób w klasie Marcina (oj działo, się działo ... :)) )A poza tym to, wszystko to, co każda z nas ma na co dzień w grudniu czyli przygotowania do Wigilii. Było trochę zawirowań, ale myślę, że mimo to, to był cudownie spędzony czas w gronie najbliższych, które było całkiem spore :))

Dziękuję Wam za wszystkie życzenia, te mailowe, pocztowe, telefoniczne, blogowe ... za każde dobre słowo :)) Cieszę się, że jestem z Wami :)

Ania

10 komentarzy:

 1. 135 gwiazdek ależ maraton!!! Piękne karteczki zrobiłaś.Niestety z Gniezna nie mam naparstków :(Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne te gwiazdeczki! i karteczki cudne! Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniałe prace :-) Gwiazdeczki śliczne :-)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Aniu, życzę Ci SZCZĘŚLIWEGO Nowego Roku!!!
  Radości,a przede wszystkim zdrówka!!!
  ściskam Cie najmocniej i DZIĘKUJĘ za spędzony razem rok:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne gwizdki. Podarowane nam od Ciebie wciąż cieszą oczy i co rok znajdują się na choince. Prawdziwy szydełkowy maraton miałaś.
  Kartki piękne. W całym świątecznym zamieszaniu znalazłaś czas i na to. Podziwiam.
  Całusy na nowy rok :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Te kolczyki.... Normalnie się zakochałam

  OdpowiedzUsuń
 7. Oby rok 2016 był dla Was szczęśliwy, każdy dzień przynosił dobre wiadomości a słońce świeciło wysoko na niebie.
  Kreatywności i twórczości w roku 2016 życzy Anulek

  OdpowiedzUsuń
 8. Widzę, że mimo zapracowania wykradłaś kilka chwil na przyjemności. Twoje szydełkowe prace są piękne, od dawna już jestem zakochana w śnieżynkach.

  Na Nowy Rok życzę wszystkiego przenajlepszego :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony komentarz wywołuje mój uśmiech :))