Obserwatorzy

piątek, 29 listopada 2013

Ach te kartki ...

Za scraperkę się nie uważam i wiem z całą pewnością, że duuuużo mi brakuje do tego miana, albo nawet więcej. Ale myślę, że otrzymanie kartki ze świątecznymi życzeniami, a kartki własnoręcznie wykonanej to już w ogóle, jest bardzo przyjemne :)) Dlatego koloruję, wycinam, kleję ... Jakie są tego efekty? Zobaczcie i oceńcie!
P.S. Szczególnie zależy mi na krytycznych uwagach! To nie są kartki do ozdabiania moich wnętrz i nie chodzi tylko o to, aby mi się podobały. Mają podobać się tym, którzy je otrzymają, więc jeśli uważacie, że czegoś (czego???) im brakuje to z wielką ochotą poczytam o Waszych propozycjach :)


Dla Przyjaciół z Czech - dlatego Merry Christmas ;)Moja pierwsza Tilda - stempel. Lubicie kolorować? Akwarele to naprawdę coś wspaniałego, ja za każdym razem przenoszę się w czasie, staję się małą dziewczynką. Za ten stempelek i inne tildowe dziękuję mojej mistrzyni w scrapbookingu znanej w sieci jako Aka - same zobaczcie jak cuda i cudeńka tworzy :)) 

Całkiem prosta/elegancka/świecka, przynajmniej w mojej ocenie. Hmmm, czy nie za prosta???
(digiStempelek pochodzi ze stronki joli: http://jolagg.blogspot.com/ )

\

Ostatnimi czasy mam wątpliwości jeśli chodzi o kupowanie/klejenie tradycyjnych kartek ze świętymi postaciami. Nie jestem osobą szczególnie praktykującą ale mam za każdym razem wątpliwości przed wyrzuceniem takich kartek do kosza. Zastanawiam się czy to wypada, aby jakby nie było wizerunki świętych (poświęcone, czy nie) lądowały wśród innych śmieci. Dlatego takie tradycyjne kartki wysyłam tylko do osób religijnych, którym choinki, gwiazdki i śnieżynki niekoniecznie muszą się podobać.

Ta kartka jest zupełnie tradycyjna, choć bardzo prosta:

Będę Wam wdzięczna za wszystkie uwagi, w szczególności te krytyczne :))2 komentarze:

  1. No niestety ode mnie krytycznych uwag się nie doczekasz, ponieważ ja nie widzę, żadnych braków w Twoich kartkach. Każda jest inna i wyjątkowa, wyglądają tak, jakbyś je właśnie robiła dla konkretnej osoby. Żadna tam masówka, tylko serce włożone w każdą kartkę :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kartki śliczne. Nie ma się do czego przyczepić wcale. Sądzę, że nie masz co liczyć na krytyczne uwagi, bo zwyczajnie nie ma co krytykować. Dostosowałaś do swoich znajomych, przyjaciół, na pewno to docenią :)

    OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony komentarz wywołuje mój uśmiech :))